Mokotów, dom na zamkniętym osiedlu, 5 sypialni

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 320 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 8
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów , Aleja Wilanowska
  • Rok budowy : 1998
  • Numer oferty : 312653
  • Powierzchnia działki : 200 m2
  • Cena za m2 : 8281.25 PLN

:: Krótko: 
Aleja Wilanowska, dom 320 m2, 7 pokoi, ogród 200 m2, ochrona, patio, rozkładowy, z ogromnym salonem, niezależne mieszkanie (studio) na poddaszu. 

:: Dla kogo? 
Dom idealny dla rodziny 2+1, 2+2, 2+3. Dobra oferta pod cichą działalność. 

:: Atuty? 
Bardzo dobra lokalizacja, inwestycja oddalona od głównej ulicy, co zapewnia ciszę mieszkańcom osiedla. Dom częściowo wykończony kamieniem co podnosi jakość oraz jego walory estetyczne. Plac zabaw dla mieszkańców, sąsiedztwo parku, cisza. Łatwy dojazd Al. Wilanowską na Sadybę, do Wilanowa i do centrum. 

:: Co mówili ostatni mieszkańcy? 
Bardzo ładny i komfortowy dom a ponadto świetna lokalizacja i urocze osiedle. Zieleń i duża prywatność. Cisza i otwarty widok za oknami. Blisko do Metra Wilanowska. 

:: Czy to jest to, czego szukasz? 
Inwestycja położona w cichym i ustronnym miejscu. W sąsiedztwie znajduje się kilka domów i apartamentów. Wybudowany około 2000 roku, dom został wykończony w kamieniu i w drewnie. Obecnie świeżo odmalowany i przygotowany do wynajęcia. 

Na parterze znajduje się widny salon z jadalnią i z wyjściem do ogrodu. Ekspozycja ogrodu wschodnio - południowa. Salon połączony jest drzwiami z kuchnią. Przy wejściu znajduje się gabinet i toaleta gościnna oraz pomieszczenie gospodarcze / techniczne.
Na pierwszym piętrze znajduję się hall, główna sypialnia z pojemnymi szafami oraz łazienką, trzy dodatkowe sypialnie, i druga łazienka.
Poddasze - otwarta przestrzeń ze skosami, kuchnia, oddzielna sypialnia i łazienka.
Na poziomie -1 w hali garażowej znajdują się komórka oraz dwa miejsca postojowe. 

:: Co w okolicy? 
Oferta łączy zalety życia w wielkim mieście i możliwość obcowania z przyrodą. W pobliżu znajdują się parki i trasy rowerowe. Okoliczna zieleń prowokuje, do rodzinnych spacerów. W sąsiedztwie działają renomowane szkoły i przedszkola, szybko dojedziesz stąd także do prestiżowych szkół międzynarodowych (angielska, niemiecka, francuska, amerykańska). Szeroka gama usług, zaplecza sportowego, supermarket spożywczy, salon spa, fitness, bank itp. CH Land. 

:: Jak z komunikacją? 
Miejsce bardzo dobrze skomunikowane ze Śródmieściem i dzielnicami biznesowymi. Dzięki bezpośredniemu połączeniu autobusowemu z pierwszą linią metra (2 stacje Metra w odległości 10 minut spacerem / 2 przystanki autobusowe). 

:: Samochody? 
W garażu znajdują się 2 miejsca parkingowe.