Warszawa, Bohaterów Getta

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 131,79 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Warszawa Śródmieście , Bohaterów Getta
  • Piętro: 1 na 6
  • Numer oferty : 315990
  • Cena za m2 : 19652.48 PLN

Przedstawiamy niezwykły apartament do własnej aranżacji położony u stóp Ogrodu Krasińskich na warszawskim Muranowie. Nieruchomość znajduje się w nowo wybudowanym kameralnym apartamentowcu przy cichej, brukowanej ulicy łączącej park z ulicą Długą.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI

Prezentowana nieruchomość o powierzchni około 131 m2 składa się z 5 pokoi, dwóch łazienek, toalety gościnnej, przestrzeni na garderoby oraz dwóch tarasów. Rozkład apartamentu umożliwia oddzielenie strefy dziennej od sypialnianej. Jedną z możliwości aranżacyjnych jest stworzenie salonu i częściowo oddzielonej kuchni z jadalnią, toalety dla gości, sypialni głównej z prywatną łazienką, garderobą oraz dodatkowych dwóch sypialni. Istnieje również możliwość wydzielenia 4 sypialni i połączenia salonu z kuchnią. Do apartamentu przynależy dodatkowo płatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Elewacja budynku wykończona artystyczną ceramiką i naturalnym kamieniem idealnie wpisuje się w historyczny charakter okolicy, jednocześnie czyniąc architekturę budynku harmonijną i oryginalną. Niesamowitą cechą nieruchomości jest kameralny charakter całej inwestycji składającej się jedynie z 25 apartamentów.

KOMUNIKACJA I OKOLICA

Wejście do apartamentowca wraz z okalającą je zielenią stanowi bezpośrednie przedłużenie Ogrodu Krasińskich. Inwestycja sprawia zatem wrażenie ukrytej oazy spokoju, przy jednoczesnej bliskości Placu Bankowego (300 m) i Starego Miasta (900 m).

W NASZEJ OPINII

Położenie apartamentu spełni oczekiwania klientów ceniących bliskość miasta i całej jego infrastruktury przy jednoczesnym poszukiwaniu spokoju i kontaktu z naturą. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla dużej rodziny lub osób poszukujących przestrzeni i swobody aranżacji.